پوستر جشنواره
ورود به سومین جشنواره

شرایط و ضوابط شرکت درجشنواره

از تمامي تولیدکنندگان، مشاوران، پیمانکاران، متخصصان، محققان، صنعتگران و كارشناسان صنعت آب و فاضلاب دعوت مي‌شود آثار خود را در راستاي محورها و موضوعات تخصصی جشنواره  بر اساس ضوابطي كه در پي مي‌آيد حداكثر تا تاريخ 96/12/15 به آدرس اینترنتی http://festival.iranabfa.ir ارسال نمايند.
  1. ملاک­هاي داوري آثار و محصولات عبارتند از:
  • محصولات و تولیدات ساخت داخل کشور
  • ارتباط با بخش بهره‌برداری صنعت آب و فاضلاب
  • خلاقيت و نوآوری
  • کاربردي بودن
  • گواهي ثبت اختراع
  • گواهی تائید کیفیت محصول از مراجع ذیصلاح
بديهي است محصولات و تولیدات در كميته داوري مورد بررسي قرار گرفته و دبيرخانه جشنواره ضمن حفظ و صيانت حقوق مالكيت فكري و معنوي، در رد يا پذيرش آنها آزاد است.
  1. آثاري پذيرفته مي‌شوند كه مشخصات كامل آنها مطابق فرمهاي مشخصات محصول و تولید و مشخصات فردي پژوهشگر (قابل دريافت از وبسايت جشنواره) ارسال شوند. لازم به ذكر است كليه مستندات نظير اصل كتاب و گزارش طرح پژوهشي بايد به دبيرخانه ارسال گردد. در صورتيكه اثر به صورت تجهیزات، تاسیسات، ابداع،‌ اختراع يا نمونه صنعتي باشد، فيلم و عکس دستگاه مربوطه و كاركرد آن تهيه و در قالب فایل فشرده به آدرس اینترنتی فوق ارسال گردد.
  2. دبيرخانه جشنواره حداکثر تا یک هفته پس از دریافت اثر، وصول آن را به شركت‌كنندگان اعلام خواهد نمود، در غیر این صورت، متقاضيان مي‌توانند با دبيرخانه تماس حاصل نمايند.
یونسکو/گواهی قدمت
برگزارکننده 
مجری
دومین جشنواره
اولین جشنواره
دریافت نرم افزار

    Download    Download     Download

پیوندها 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای جشنواره توانمندی صنعت آب و فاضلاب کشورمحفوظ می باشد.
Developed By AKO