پوستر جشنواره
ورود به سومین جشنواره

پست های وبلاگ

زمان و مکان نمایشگاه

تعداد بازدید : ۱۴۹۷

سومین جشنواره و نمایشگاه توانمندیهای بهره‏برداری و نگهداری صنعت آب و فاضلاب کشور به همت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در اردیبهشت ماه 1397 در محل نمایشگاههای بین المللی شهر آفتاب برگزار میشود.
شاهین پاکروح معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن اعلام این خبر افزود: این جشنواره و نمایشگاه با رویکرد ارتقای تاب آوری صنعت در شش محور کاربردی تعریف شده است و امیدواریم با تبادل تجارب کارشناسان داخلی و خارجی در بخشهای مختلف دولتی و خصوصی امکان استمرار خدمات رسانی مناسب و ارتقاء بهره برداری از تجهیزات و تاسیسات آب و فاضلاب کشور در شرایط تنش آبی پیش رو فراهم شود. پاکروح در خصوص محورهای اصلی این جشنواره و نمایشگاه گفت:
مدیریت شرایط بحران و اضطراری، مدیریت تقاضا و مصرف آب، کیفیت آب و فاضلاب، تاسیسات آب و فاضلاب، مدیریت هوشمند تاسیسات و شبکه توزیع آب و سرمایه گذاری و مدیریت دارایی‏های فیزیکی از جمله مسائل اساسی حوزه بهره‏برداری آب و فاضلاب در کشور است که به عنوان محورهای جشنواره و نمایشگاه سوم انتخاب شده‏اند.
تجربیات اجرایی، نوآوری ها، ابداعات، اختراعات، تجهیزات پیشرفته، طرح های ویژه و کتب ارزشمندی که در راستای محورهای مذکور به دبیرخانه جشنواره ارسال شود مورد ارزیابی قرار گرفته و به بهترین آنها جوایزی اختصاص خواهد یافت.
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور افزود:
برگزاری چندین نشست تخصصی در قالب کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی جهت ارتقاء سطح آگاهی و توانمندی‏های مدیران و کارشناسان صنعت آب و فاضلاب کشور با همکاری مرکز منطقه‏ای مدیریت آب شهری وابسته به یونسکو برنامه ریزی شده است. در این نشست ها از اساتید و مدرسین داخلی و خارجی به منظور ارتقاء دانش فنی و ظرفیت‏سازی مناسب در بخش عملیاتی و کارشناسی در کشور استفاده خواهد شد.
پاکروح ادامه داد: در این جشنواره بخش نمایشگاهی نیز به منظور انعکاس توانمندی‏های بهره‏برداری و نگهداری صنعت آب و فاضلاب تعریف گردیده است، حضور شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی در کنار شرکت‏ها و مجموعه‏های بخش خصوصی و همچنین شرکت‏های خارجی این نمایشگاه را به آوردگاهی جهت تبادل تجارب، تکنولوژی و فناوری مبدل ساخته است. در حوزه نوآوری نیز پذیرای شرکت‏های دانش بنیان و موسسات آموزشی و تحقیقاتی خواهیم بود.
معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور پررنگ شرکت‏های داخلی و خارجی در این جشنواره و نمایشگاه گفت: در نظر داریم با ایجاد نشست های دو جانبه تخصصی میان شرکت‏های خارجی و طرف‏های ذی نفع ایرانی در بخش دولتی و خصوصی زمینه همکاری های متعددی را در این رویداد فراهم کنیم. امضاء توافقنامه‏های همکاری با کشور‏های مطرح دنیا از جمله دستاوردهای این جشنواره و نمایشگاه برای صنعت آب و فاضلاب خواهد بود که می‏تواند کشور را در بخش‏های فنآوری و سرمایه گذاری یاری کند.
ایشان در خاتمه از تمامی شرکت های فعال در صنعت آب و فاضلاب خواست تا در این جشنواره و نمایشگاه مشارکت نمایند تا در آستانه تابستان با هم‏اندیشی و هم‏افزایی که ایجاد خواهد شد، بتوانیم شاهد عبور از بحران‏های احتمالی تامین آب شرب در کشور باشیم.
گفتنی است علاقه مندان به حضور در جشنواره و نمایشگاه توانمندیهای بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب کشور میتوانند به درگاه اینترنتی www.iranabfa.ir مراجعه نمایند.
 
 
یونسکو/گواهی قدمت
برگزارکننده 
مجری
دومین جشنواره
اولین جشنواره
دریافت نرم افزار

    Download    Download     Download

پیوندها 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای جشنواره توانمندی صنعت آب و فاضلاب کشورمحفوظ می باشد.
Developed By AKO